Strona główna

Strona główna

Bestsellery

Bestsellery

Lista produktów marki: Guzzini

GUZZINI włoski design w twoim domu.

Firma Fratelli Guzzini skupia się przede wszystkim na Kuchni. Produkty wykonane są głównie z akrylu, wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Autorami tych niepowtarzalnych kształtów i rozwiązań są najlepsi, światowej sławy projektanci włoscy. Nie bez powodu produkty tej marki  co roku zdobywają prestiżowe nagrody np. RedDot, Design.W każdej kolekcji mocno wyczuwalny jest charakterystyczny włoski temperament

W 1912 roku załorzycielem włoskiej marki GUZZINI był Enrico Guzzini. Firmę przejmowały po nim kolejne pokolenia, z których każde udoskonalało dorobek marki.

 

Marka Guzzini charakteryzuje się nietypowym połączeniem wysokiej jakości materiałów takich jak np.akryl, porcelana w soczystych wielobarwnych kolorach wykorzystywanych w eleganckich i nowoczesnych akcesoriach kuchennych. Unikalny i piękny włoski design oraz cechy praktyczne i funkcjonalne perfekcyjnie wykończone sprawiają, że Guzzini od kilkudziesięciu lat cieszy się niesłabnącą popularnością w 85 krajach na całym świecie. GUZZINI nie pozwala na nudę – stale wprowadzając nowe kolekcje, wzory i kolory.

Showing 1-24 of 138 product(s)