Filtruj według

Cena

Cena

  • 1 599,00 zł - 16 298,00 zł

Bestsellery

Bestsellery

Piekarniki parowe

20 product(s)
Smeg - Piekarnik SF6905P1 Smeg - Piekarnik SF6905P1
  • -13%
0 Dni
0 Godziny
0 Minuty
0 Sekundy

Smeg - Piekarnik SF6905P1

Cena regularna 3 749,00 zł Cena 3 261,63 zł
0
No more products to load. Reached end of list!

Kuchnia jest sercem każdego domu. To tu tworzą się historyczne momenty naszego życia i powstają niezapomniane potrawy. Zarówno na uroczyste kolacje z partnerem jak i imprezy okolicznościowe z rodziną. Kuchnie w domach jednorodzinnych mają dużą powierzchnię do zagospodarowania w różnorodne sprzęty AGD, ale są także kuchnie o niewielkiej powierzchni, w których lepiej sprawdzą się urządzenia kompaktowe. Każda przestrzeń musi być funkcjonalna, a używane sprzęty jak np. piekarniki parowe jak najbardziej wszechstronny w zastosowaniach.


Szeroka oferta piekarników parowych

Rozwój technologii sprawił, że na rynku pojawiają się urządzenia coraz bardziej nowoczesne. Oferowane przez 13vip.pl produkty, to najlepsze w swojej klasie urządzenia, spełniające najwyższe światowej jakości standardy, w związku z tym już dziś powinieneś zastanowić się nad zmianą tradycyjnego kuchenki na nowoczesne piekarniki z funkcją pary. Nie zwlekaj i okryj moc pary w urządzeniach przez nas prezentowanych. Do wyboru mamy produkty takich światowych marek jak Electrolux, Miele, SMEG i AEG.  Urządzenia pochodzą z oficjalnych europejskich dystrybucji dzięki czemu masz pewność najlepszej ceny oraz profesjonalnego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Poza tym piekarniki parowe to przyszłość kuchennych gospodarstwa domowego, które optymalnie łączą parę i gorące powietrze, pozwalając na przygotowanie lekkich i zdrowych posiłków.

Innowacyjne rozwiązania technologiczne
Produkty dostępne w ofercie naszego sklepu to światowe nowości. Większość z nich posiada funkcje znane wyłącznie do tej pory z filmów science-fiction. Dostępne są modele z wbudowaną kamerą, Dzięki łączności za pomocą wifi specjalny, opatentowany system CookView pozwala zarządzać piernikiem z funkcją pary zdalnie. Możemy regulować bez potrzeby otwierania piekarnika temperaturę oraz czas nastawy. Aplikacja dostępna jest na platformę Android i IOS,a tym samym Twój piekarnik parowy będzie zawsze online. Pierniki parowe z naszego sklepu posiadają również w pełni zautomatyzowany proces dozowania pary. Wystarczy tylko wybrać zakres temperatury pieczenia, a inteligentny piekarnik na parę dzięki funkcji Steamify dobierze jej ilość w zależności od wybranego programu. To takie proste i wymaga tylko jednego kliknięcia.Zdrowe potrawy z twojej domowej kuchni

Nasz sklep internetowy dysponuje również piekarnikami z funkcją pary wyposażonymi w termosondę. Ta przyjazna dla użytkownika funkcja pozwala na bieżąco informować użytkownika o stopniu wypieczenia potrawy w środku bez potrzeby otwierania drzwiczek piekarnika. Unikniesz tym samym faux-pas podając gościom surowe mięso lub zbytnio spalone. Zdrowa kuchnia to także witaminy. W celu ich mniejszej utraty podczas procesu obróbki termicznej duża liczba piekarników parowych oferowanych w naszym sklepie posiada funkcjonalność metody sousVide. Pozwala ona na ustawienie specjalnego programu niskiej temperatury obróbki, która zapobiegnie utracie walorów smakowych oraz zdrowotnych przygotowywanej przez nas potrawy. Cały proces odbywa się w idealnej próżni utrzymującej naturalne właściwości składników. Poznaj ofertę już dziś i ciesz się najlepszymi produktami piekarników na parę z bardzo szybkim terminem realizacji.

Newsletter