Jura - Podgrzewacz do filiżanek

68565
1 Przedmiot
Jura
999,00 zł
Brutto
1 sztuka
Ilość

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Opis produktu

Idealne uzupełnienie ekspresu do kawy. Dwuszufladowy podgrzewacz do filiżanek w bardzo ergonomicznym kształcie. Dwa elementy grzewcze utrzymuja szklanki w stałej temperaturze 55 ° C - to idealna tempera dla 

 

Bezpieczne zakupy!

 

Szybka i bezpieczna dostawa!

 

14 dni na zwrot

Szwajcarska firma JURA oferuje doskonałe uzupełnienie maszyny kawowej, nie tylko w warunkach domowych.

Dwu poziomowy, szufladowy podgrzewacz posiada dwa zamknięte elementy grzewcze, które utrzymuja szklanki w stałej temperaturze 55 ° C - to optymalna temperatura by zaserwować idealną, aromatyczną kawę. Pamiętajmy o tym, że gdy do zimnej porcelanowej  filiżanki popłynie gorąca kawa nie do osiągnięcia jest efekt otrzymania idealnej kawy (zbyt duża utrata ciepła).

Podgrzewacz przystosowany do filiżankek o średnicy 90 mm i wysokości 110 mm. Na każdym piętrze jest albo 5 filizanek espresso (Ø 57 mm), 4 filizanki kawy (Ø 66 mm) lub 6 filiżanek kawy cappuccino (średnica 90 mm). W systemie zamkniętym nie jest tracona cenna energia cieplna, a filiżanki dodatkowo zabezpieczone przed kurzem. 

Cieple filizanki w kazdym czasie 

Mozliwośc uzyskania ceplych filizanek w okreslonym czasie po zaprogramowaniu on-off. Podgrzewanie może być dostosowane do Twoich potrzeb,a ciepłe filizanki dokładnie tym momencie, w którym chcesz cieszyć się poranną cieplą kawa.

68565
1 Przedmiot