63801
1 Przedmiot
Jura
32,90 zł
Brutto
1 sztuka
Ilość

Dostawa od 14,99 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Opis produktu

Płyn czyszczący do systemu mlecznego firmy Jura poj.250ml.

Firma Jura stworzyła środek czyszczący do systemu mlekowego, aby można było nieprzerwalnie rozkoszować się smakiem świeżo zaparzonej kawy mlecznej.

 

Bezpieczne zakupy!

 

Szybka i bezpieczna dostawa!

 

14 dni na zwrot

Firma JURA wyznaczyła nowe trendy w technologii wytwarzania delikatnej pianki. Rewolucyjna technologia wytwarzania delikatnej pianki pozwala uzyskać kremową, mleczną piankę o długo utrzymującej się konsystencji i sprawia, że degustacja to prawdziwe święto dla podniebienia. Dzięki niej można smakować najwyższej jakości specjały kawowe, takie jak kawa latte macchiato, kawa cappuccino, kawa espresso macchiato, kawa Flat White. Aby można było stale rozkoszować się doskonałym smakiem specjałów kawowych, stworzony został środek czyszczący do systemu mlecznego.

Formuła została idealnie dopasowana do zastosowania w automatycznych ekspresach do specjałów kawowych firmy JURA i gwarantuje najwyższą efektywność oraz ochronę materiału podczas czyszczenia, dzięki czemu trwałość ekspresu ulega wydłużeniu.  Zwykłe przepłukanie dozownika mleka przy użyciu środka czyszczącego powoduje usunięcie pozostałości oraz tłuszczu z mleka i automatyczny ekspres do kawy jest higienicznie czysty i gotowy do następnego użycia.

63801
1 Przedmiot