Zsetaw czteroczęściowy z serii Quadro: garnek niski z pokrywą, 16cm 2,0l; garnek wysoki z pokrywą, 18cm 4,4l; garnek wysoki z pokrywą, 22cm 6,8l; rondel bez pokrywy, 16cm 2,0l.

0016271811
1 Przedmiot
Silit
2 499,00 zł
2 124,15 zł Zniżka 15%
Brutto
Ilość

Licytuj swoją cenę!

Silit - Quadro - Zestaw 4cz.

Silit - Quadro - Zestaw 4cz.

Zsetaw czteroczęściowy z serii Quadro: garnek niski z pokrywą, 16cm 2,0l; garnek wysoki z pokrywą, 18cm 4,4l; garnek wysoki z pokrywą, 22cm 6,8l; rondel bez pokrywy, 16cm 2,0l.

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Dostawa od 16,00 zł
Wyświetl koszt wysyłki
 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Wraz z serią Quadro, Silit nie tylko zaprezentował nową linię naczyń Super Premium, lecz wszedł w nową erę. W kulinarnym świecie pełnym zwrotów akcji Quadro z jego czterokątnym profilem sprawia, że nie można od niego oderwać wzroku, a przy tym daje niesamowitą pojemność naczyń. Ta innowacyjna seria naczyń z Silarganu to prawdziwie wyróżniająca się kuchnia, która wręcz dosłownie otwiera nowe perspektywy dla dotychczasowych kuchenek.

Z daleka od tradycyjnej formy, a jednocześnie trzymając rękę na pulsie nowoczesnych rozwiązań, Quadro oferuje ład formy i funkcji. W dodatku jest to wyjątkowy styl i niewątpliwie większa pojemność, znacznie poprawiająca używanie powierzchni na kuchenkach indukcyjnych. Dopracowane w szczegółach koncepty
i wyróżniający się design to nie wszystko, Quadro prezentuje także praktyczne rozwiązanie dotyczące przekątnego odlewania płynów z naczynia.

Cała gama multifunkcyjnych produktów pojawiła się w najlepszej kombinacji fenomenalnych zalet Silarganu, made in Germany. Czy to niski garnek czy wysoki, rondel czy garnek do duszenia mięsa, wolna od niklu, zupełnie gładka powierzchnia z funkcjonalnej ceramiki Silargan, która nie zmienia smaku potrawy, pozostawiając naturalny aromat zarówno potrawy jak i jej składników to technologia XXI wieku. Silit gwarantuje także 30 letniąwysoką jakość ceramicznej powierzchni Silargan.

Garnki Quadro są przystosowane do wszystkich rodzajów kuchenek, wykorzystują wydajnie energię gotowania, szybko transferując ciepło aż po sam rant. Wyjątkowo trwały, stalowy rdzeń, energooszczędny spód naczyń
i przezroczysta pokrywa z hartowanego szkła dostarczają fantastycznej przyjaznej naturze równowagi (Eco-friendly). Quadro jest idealny do codziennego użytkowania Proste mieszanie i pielęgnacja jak w naczyniach o konwencjonalnych kształtach.

To innowacyjne "kwadratowe" rozwiązanie wyróżnia Silit jako kulinarnego eksperta o najwyższym stopniu kompetencji w gotowaniu.

Skład zestawu:

  • Garnek niski z pokrywą, 16cm 2,0l
  • Garnek wysoki z pokrywą, 18cm 4,4l
  • Garnek wysoki z pokrywą, 22cm 6,8l
  • Rondel bez pokrywy, 16cm 2,0l
0016271811
1 Przedmiot

Możesz polubić także

Newsletter