55VITA100
1 Przedmiot
Bugatti
150,00 zł
Brutto
1 sztuka
Ilość

Dostawa od 14,99 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Opis produktu

Wyciskarka elektryczna Vita zaprojektowana została według włoskiego smaku i stylu, łącząc wysoką jakość z nowoczesnym wzornictwem. Vita ma dwa stożk w różnych wielkościach przeznaczone do wyciskania soku. Przystosowana jest do wyciskania małych oraz dużych owoców.

 

Bezpieczne zakupy!

 

Szybka i bezpieczna dostawa!

 

14 dni na zwrot

Wyciskarka elektryczna Vita zaprojektowana została według włoskiego smaku i stylu, łącząc wysoką jakość z nowoczesnym wzornictwem. Vita ma dwa stożk w różnych wielkościach przeznaczone do wyciskania soku. Przystosowana jest do wyciskania małych oraz dużych owoców.

Vita to w pełni zautomatyzowany sprzęt i działa od razu po naciśnięciu wieczka owocem. Przy Vicie wyciskanie soku to pestka, a owoców nie trzeba mocno naciskać wystarczy jedynie ruch nadgarstkiem. Wyciskarka pracuje z prędkością 90-95 obrotów na minutę.

Uzyskany sok zostaje przelany do szklanej, hartowanej karafki, znajdującej się w zestawie wyciskarki.

Wyciskarka posiada silikonowe przyssawki, zapobiegające przesuwania się sprzętu. Dodatkowo w zestawie znajduje się pokrywa, która zapobiega gromadzeniu się kurzu.

Vita zaprojektowana z myślą o łatwej obsłudze oraz szybkim i bezproblemowym myciu. Górną część Vity można wyjąć i umyć w zmywarce, czyli elementy takie jak: pojemnik, stożek oraz stalowe sitko (oddzielające pestki).

Samą wyciskarkę można przetrzeć wilgotną ściereczką.

Do wyciskarki Vita, marki Bugatti, dołączona jest szczegółowa instrukcja w języku polskim

55VITA100
1 Przedmiot