• Obecnie brak na stanie
Zwilling - Sharping Steel Diament - Ostrzałka
325202610
Zwilling
299,00 zł
Brutto
Produkt niedostępny
Ilość
not_interested Obecnie brak na stanie

Dostawa od 14,99 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Opis produktu

Diamentowa stalka ZWILLING umożliwia perfekcyjne, delikatne i przede wszystkim szybkie ostrzenie wszystkich noży. Należy jednak liczyć się z tym, że diamentowa powierzchnia z czasem się zetrze, ponieważ tak samo jak materiał ostrza noża jest ona szlifowywana podczas ostrzenia. Czas życia takiej ostrzałki jest krótszy niż ostrzałek stalowych, gdyż warstwa diamentów z czasem ulega zużyciu. Rączka z otworem do zawieszenia.
Długość stalki: 26 cm.

Made in Germany

 

Bezpieczne zakupy!

 

Szybka i bezpieczna dostawa!

 

14 dni na zwrot

Nawet najlepszy nóż traci z biegiem czasu swoją pierwotną ostrość. Dlatego konieczne jest regularne ostrzenie noży lub utrzymywanie ich ostrości. Przy użyciu właściwej techniki i ostrzałek lub stalek niemieckiej firmy ZWILLING J. A. Henckels to zadanie staje się proste. Stalki należy używać przed, ewentualnie po każdym użyciu noża.

Sposób użycia ostrzałki:

  1. Ostrze należy trzymać pod ostrym kątem (około 15 – 20°) do stalki i na przemian przeciągać z jednej i z drugiej strony po powierzchni stalki, nie zmieniając przy tym siły nacisku.
  2. Czynność należy powtórzyć od 5 do 10 razy z każdej strony w zależności od ostrości noża.
  3. Podczas ostrzenia należy koniecznie utrzymywać kąt ostry i ostrzyć nóż na całej długości ostrza, od gardy aż po czubek.
  4. Szybkość ruchów nie odgrywa w procesie ostrzenia żadnej roli.
325202610

Możesz polubić także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: