Jak wybrać odpowiedni zlewozmywak?

Jak wybrać odpowiedni zlewozmywak?

Zlewozmywak do kuchni – na co zwrócić uwagę?

Rodzaj. Do wyboru mamy zlewozmywaki nakładane, wbudowywane oraz zlewozmywaki do podbudowy. Już na etapie projektowania kuchni warto zastanowić się nad dobrym wyborem sposobu montażu, by zachować idealną koncepcję i estetykę.

Liczba komór i wyposażenie. Najczęstsze kombinacje to: 1 komora, 1,5 komory, 2 komory. Ważnymi elementami wyposażenia są m.in. ociekacz i zawór z sitkiem. Oba elementy wyposażenia ułatwiają codzienne użytkowanie zlewozmywaka i prace w kuchni.

Wymiary i materiał. Wymiar dostosowuje się pod zabudowę meblową. Zlewozmywak może być wykonany ze stali chromoniklowej, kompozytu, ceramiki lub tworzyw sztucznych. Na uwagę zasługują zlewozmywaki kompozytowe, ceramiczne i betonowe-w różnych kolorach.

Idealny dopasowanie. W nowoczesnych kuchniach zlewozmywak idealnie komponuje się z całym wyposażeniem kuchni. Bogata kolorystyka zlewozmywaków pozwala na dobranie idealnego i spójnego elementu wyposażenia kuchni.

  

Warto wiedzieć:

    • Jeżeli masz małą kuchnię, wybierz mniejszy zlewozmywak, bez ociekacza

    • Gdy dużo gotujesz, wybierz zlewozmywak minimum 2 komorowy.

    • Jeżeli jesteś praworęczny – wygodniejsze będzie umiejscowienie ociekacza po lewej stronie

    • Wybierz odpowiednią dla siebie stronę montażu baterii.

    • Zadbaj o dodatkowe wyposażenie! Ociekacz do warzyw, owoców, a nawet umytych talerzy bardzo ułatwia pracę. Dozowniki do mydła i płynu pozwolą zachować porządek, a nakładka na zlew (szczególnie w małej kuchni) zapewni dodatkową strefę roboczą.

Ogromny wybór zlewozmywaków znajdziecie na www.13VIP.pl oraz w naszym salonie Białystok, ul.Kawaleryjska 4C, gdzie nasi specjaliści ds. sprzedaży idealnie dobiorą nie tylko odpowiedni sprzęt AGD do kuchni, ale także odpowiedni zlewozmywak.

Zadzwoń i umów się na spotkanie: 608 360 778

 

   

Wszystkie komentarze

Zostaw komentarz

Newsletter