Propozycje prezentów biznesowych na Święta

Propozycje prezentów biznesowych na Święta

Propozycje prezentów biznesowych na Święta

Święta to czas, który spędzamy głównie z rodziną, jednak tradycja wręczania podarków nie dotyczy jedynie najbliższych. W wielu korporacjach okres ten więżę się z poszukiwaniem prezentu dla szefa, jak i z drugiej strony - poszukiwaniem prezentów dla pracowników. Ten pozornie prosty zwyczaj lubi nastręczać wiele trudności, szczególnie, gdy potrzebny jest uniwersalny pomysł, który nie będzie jedynie kolejną kartą prezentową, świadczącą o pójściu po linii najniższego oporu. Poniższe zestawienie, to zbiór idealnych propozycji na prezenty biznesowe w różnych kategoriach cenowych, dzięki czemu każdy znajdzie w nim coś dla swojego zespołu, bądź pracodawcy. 

Świąteczna kolekcja porcelany Villeroy & Bosch

Świąteczna kolekcja porcelany Villeroy & Bosch stanowi idealne źródło prezentów na ten magiczny czas w roku. Rozmaitość zastawy i ozdób pozwoli na skompletowanie wielu różnych pakietów prezentowych do firmy. W przypadku mniejszego budżetu, idealnym prezentem korporacyjnym może być pojedyncza figurka, których w kolekcji Villeroy & Bosh nie brakuje. 

Sztućce Villeroy & Bosh oraz WMF

Sztućce marek Villeroy & Bosch, jak i WMF, stanowią najwyższej jakości produkty, które zachwycą każdego. To doskonały prezent dla szefa, łączący w sobie funkcjonalność i styl. Zestaw ICONIC to podstawowy zbiór przeznaczony dla 6 osób, wykonany z wysokiej klasy stali nierdzewnej. W zależności od budżetu, wspomniane marki mają też zestawy z większą ilością elementów, np. Kineo Cromargan Protect, składający się z 66 elementów, odpowiedni na serwis dla 12 osób. Fenomen wręczenia zestawu sztućców na prezent, jest taki, że niezależnie od preferencji obdarowywanej osoby, komplet ten zawsze się przyda. Szczególnie u osób posiadających większą rodzinę, bądź lubiących urządzać przyjęcia domowe, warto postawić na jak największy zestaw. Komplet z serii Premiere to kolejna propozycja składająca się z 66 elementów, wykonana z najlepszej stali nierdzewnej, dzięki czemu posłuży przez długie lata. 

Młynki elektryczne i korkociągi

Dobry młynek elektryczny, podobnie jak elegancki zestaw korkociągów, to te przedmioty, których każdy potrzebuje, a nikt nigdy nie ma okazji, by samemu je sobie kupić. Właśnie dlatego należą one do idealnych propozycji na prezenty biznesowe. W zależności od preferencji, można wybrać zarówno młynek elektryczny, jak i model o tradycyjnym mechanizmie. Podobnie wygląda to w przypadku dostępnych korkociągów. Szczególną uwagą należy obdarzyć markę Peugeot, która w tego typu urządzeniach specjalizuje się od lat, a ich produkty są wytrzymałe i bardzo eleganckie. 

Zestaw garnków

Zestaw garnków to kolejny dobry prezent korporacyjny, z uwagi na jego funkcjonalność. Najprostszym wyborem może być klasyczny komplet, taki jak Function 4 - propozycja składająca się z 3 garnków i jednego rondla, wykonanych z polerowanej stali nierdzewnej. Nieco oryginalniejszy, z uwagi na swój piękny kolor różowego kwarcu, jest zestaw Fusiontec Mineral, a także czarny zestaw Fusiontec Functional.

Elegancki termos

Niezależnie od tego, czy w zespole są  fanatycy pieszych wędrówek, czy też nie, termos zawsze będzie dobrą opcją, z której każdy będzie korzystał wedle własnych preferencji. Chcąc wybrać odpowiedni model na prezent dla pracowników, należy sięgnąć po sprawdzone rozwiązania, dostarczane przez najlepsze marki. Produkty Stanley to zdecydowanie najlepsze dostępne na rynku termosy, co potwierdza fakt, że są one wykorzystywane przez żołnierzy Amerykańskiej armii. Eleganckie wykończenie, jak i mnogość modeli, na pewno pomoże znaleźć doskonały prezent służbowy

 

Wszystkie komentarze

Zostaw komentarz