Dla prawdziwych koneserów cygar -  Humidor!

Dla prawdziwych koneserów cygar - Humidor!

Czy wiesz, czym jest i jakie ma właściwości Humidor?


Humidor to z definicji pojemnik do przechowywania cygar. Firma Liebherr przedefiniowała to pojęcie, wprowadzając do swojej oferty chłodziarkę do przechowywania cygar! LIEBHERR - Humidor ZKes453 Chłodziarka do przechowywania cygar daje użytkownikowi możliwość przechowywania tysięcy cygar w jednym miejscu i w idealnej dla ich jakości temperaturze. Żeby cygara mogły rozwinąć pełnię smaku, przez jakiś czas po wyprodukowaniu muszą dojrzewać w specjalnych komorach klimatycznych, w których panuje wilgotność na poziomie 68–75%. Warunkiem niezbędnym do zachowania ich jakości lub ich dalszego dojrzewania jest utrzymanie takiej wilgotności oraz temperatury w zakresie od +16°C do +20°C.



Przy zbyt niskiej wilgotności cygara wysychają i tracą swój cenny aromat, a ich jakość spada. Natomiast zbyt wysoka wilgotność może przyczynić się do pleśnienia tytoniu. W humidorze cygara mogą dojrzewać w idealnych warunkach przez dłuższy czas. Wysokiej jakości dotykowy elektroniczny system sterowania oraz czujniki wilgotności gwarantują utrzymanie dokładnej temperatury i wilgotności powietrza.
Ponadto Humidor posiada cedrowe pudełko prezentacyjne, które można użyć, chcąc pochwalić się swoją kolekcją.

Ciekawym elementem urządzenia jest także powłoka SmartSteel dzięki, której powstaje znacznie mniej widocznych odcisków palców. Humidor wygląda świetnie nawet bez przecierania!


Dla kogo przeznaczona jest Chłodziarka Humidor?

Z pewnością, to urządzenie nie jest potrzebne w każdym domu. To sprzęt dla prawdziwego konesera wysokogatunkowych kubańskich, karaibskich czy ekwadorskich cygar! Chłodziarka wyposażona jest w system zabezpieczający przed dziećmi, więc zawartość nie dostanie się w niepowołane ręce!

Zobacz prezentowany model - Humidor - tutaj

Wszystkie komentarze

Zostaw komentarz