Bestsellery

Bestsellery

Blendery Smeg

16 product(s)
No more products to load. Reached end of list!

BLENDERY SMEG

Głównym celem użytkowym blendera jest rozdrabnianie, miksowanie, kruszenie produktów spożywczych. Za pomocą blendera sprawiamy że kawałki jedzenia zmieniają się w jednolitą masę. To praktyczne urządzenie kuchenne. Blender możemy wykorzystać do przyrządzenia pysznego koktajlu z warzyw i owoców ale także do zrobienia zupy krem.
To nie wszystko! Korzystając z blendera możesz także pokruszyć orzechy, lód czy też przygotować masę na ciasto.
Wybierając blender najlepiej pasujący do nas, naszego trybu życia i potrzeb warto zastanowić się jakiego blendera potrzebujemy?

Wyróżniamy blendery ręczne, blendery kielichowe oraz blendery z zestawem akcesoriów. Każdy z nich bedzie wykonywał podobną pracę.

Poza funkcjonalnością blenderów włoskiej marki Smeg oczywiście wielu z nas zwróci uwagę na wybór kolorystyczny jaki oferuje Smeg!

Blendery tak jak wszystkie sprzęty marki Smeg mają wielki wachlarz kolorów do wyboru. Dzięki temu możemy stworzyć w swojej kuchni piękne ozdobniki, które będą też funkcjonalne!

Czym za tym różni się blender ręczny a blender kielichowy?


Kielichowy posiada w zestawie szczelny kielich, dzięki czemu ryzyko wydostania się płynu poza pojemnik jest niemożliwe. Przy blenderze ręcznym możemy wykorzystać jakikolwiek pojemnik posiadany w domu, wówczas musimy dobrać naczynie odpowiednich wymiarów i głebokości, w przeciwnym razie ciecz może znaleźć się na naszym blacie. Blender ręczny zajmuję nieco mniej miejsca i przestrzeni w kuchni, więc jeśli w twojej kuchni nie ma zbyt wiele miejca na przechowywanie tego typu sprzętów to być może blender ręczny Smeg będzie lepszym wyborem.
Ważnym aspektem w blenderach jest moc blendera. W blenderach ręcznych SMEG jest to wartość 700W. W połączeniu ze świetną jakością blenderów Smeg jest to mocny blender zdolny pokruszyć nawet lód. Blendery kielichowe Smeg mają zazwyczaj moc 800W, 4 poziomy prędkości pracy silnika oraz program ochrony silnika.
Blender ręczny z akcesoriami Smeg zazwyczaj posiada w zestawie ramię do rozgniatania, rozdrabniacz, końcówkę do ubijania oraz kielich do blendowania. Daje nam to całe spektrum możliwości. Ubijanie białek jaj - nie stanowi problemu dla SMEG - Blender ręczny, czarny HBF02BLEU!
Jeśli zastanawiasz się gdzie kupić blender zapraszamy do zapoznania się z ofertą Sklepu 13 VIP. W zakładce dedykowanej firmie SMEG na naszej stronie znajdziesz blendery z każdej kategorii - https://www.13vip.pl/2237-blendery-smeg - kliknij i sam sprawdź !